۹ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

اعتماد به نفس خانم ها اینگونه افزایش پیدا میکند


اعتماد به نفس,اعتماد به نفس بالا,اعتماد به نفس چیست

افزایش اعتماد به نفس در خانم ها با کمک قانون جذب

اعتماد به نفس یا خودباوری، ارزشی است که افراد برای توانایی ها، افکار و عقاید خود قائل می شوند. این ویژگی در چهره، رفتار و حرکات نمود پیدا میکند. ما با این اسلحه به دنیا نمی آییم بلکه باید خود درصدد دستیابی به آن باشیم. هر کسی همیشه این سلاح را در دست ندارد و تنها با صحبت کردن نمی توان آن را به دست آورد. بله از “اعتماد به نفس” صحبت میکنم بعضی از خانم ها برای افزایش اعتماد به نفس در وجودشان با دشواری خاصی روبرو هستند.

 • سید حسین سعادتمند
 • پنجشنبه ۹ آذر ۹۶

زندگینامه ولفگانگ پاولی – فیزیکدان


بیوگرافی ولفگانگ پاولی,زندگی نامه ولفگانگ پاولی,زندگینامه دانشمندان

بیوگرافی ولفگانگ پاولی (زندگینامه دانشمندان)

در زندگی نامه ولفگانگ پاولی اینگونه آمده است که : ولفگانگ پائولی در 25 آوریل 1900 در وین اتریش دیده به جهان گشود. پدرش که دانشمندی برجسته بود استادی شیمی را در دانشگاه وین بر عهده داشت. ولفگانگ پاولی در شهر وین تحصیلات خود را به اتمام رسانید و در اواخر دوران دبیرستان با نظریه نسبیت انیشتن آشنا شد.

 • سید حسین سعادتمند
 • پنجشنبه ۹ آذر ۹۶

11 گام برای به حداکثر رساندن توانایی هایمان


افراد موفق,ایده های جدید,پیروزی بزرگ

به حداکثر رساندن توانایی و استفاده از آن در کار و زندگی راز مهم موفقیت افراد بزرگ است، برای انکه قدرتمندتر پیش برویم از همین جا آغاز کنیم. گاهی اوقات حس قدرت در نیمه شب وقتی فکرش را نمی کنیم یا هنگام یک پیروزی بزرگ در ما ایجاد میشود اما وقتی انگیزه ایجاد شد چگونه آن راحفظ کنیم و مسیر به حداکثر رساندن توانایی را برای خود فراهم؟ در این بخش از موفقیت نمناک 11 راه تأیید شده برای این منظور را برایمان خواهیم گفت.

 • سید حسین سعادتمند
 • پنجشنبه ۹ آذر ۹۶

۴۰ نقل قول فوق‌ العاده که به ما انگیزه می‌ دهند


افراد تاثیرگذار در جهان,افراد موفق,افکار منفی

نقل قول فوق‌ العاده برای داشتن انگیزه (قانون جذب)

افراد موفق و تاثیرگذار در جهان به ما الهام می‌ بخشند تا بتوانیم بهترین باشیم و کارهای بهتری انجام دهیم. آنها نوید دهنده آینده‌ ای روشن می باشند. آنها به ما می‌ آموزند که اگر رویایی در سر داریم با سخت کوشی و تلاش می‌ توانیم تفاوت ها را رقم بزنیم.

 • سید حسین سعادتمند
 • سه شنبه ۷ آذر ۹۶

چرا افراد باهوش از چند وظیفه‌ گی اجتناب می‌ کنند


اختلات شناختی,ارتباطات اجتماعی,افراد باهوش

مالتی تسکینگ و عواقب آن

مالتی تسکینگ (Multitasking) یا چند وظیفه‌ گی به شرایطی گفته میشود که فرد در حال انجام چند وظیفه به طور همزمان باشد. با وجود باور عده‌ ای که تصور می کنند چند وظیفه‌ گی موجب بالا بردن بهره‌ وری و تقویت عملکرد افراد میشود، اما تحقیقات اخیر داستان دیگری را نقل می کنند.

 • سید حسین سعادتمند
 • سه شنبه ۷ آذر ۹۶

زندگینامه علی پروین – فوتبالیست


افتخارات علی پروین,بیوگرافی علی پروین,زندگینامه علی پروین

بیوگرافی علی پروین (زندگینامه ورزشکاران)

در زندگینامه ی علی پروین اینگونه آمده است که : علی پروین در ۲۹ شهریور ۱۳۲۵ در تهران دیده به جهان گشود.

بازار تهران‌ یکی‌ از قدیمی‌ ترین‌ محله‌ های‌ پایتخت می‌ باشد و علی پروین فوتبالیست در یکی‌ از کوچه‌ های‌ همین‌ بازار قدیمی‌ دیده به جهان گشود.

 • سید حسین سعادتمند
 • سه شنبه ۷ آذر ۹۶

روش های کاریزماتیک بودن با قانون جذب

اعتماد به نفس,افراد جذاب,روش های کاریزماتیک بودن

۵ رازی که به افراد جذاب کمک میکند هر که را بخواهند جذب خود کنند(قانون جذب)

کارهایی هست که افراد جذاب انجام می‌ دهند و انجام همین کارها باعث خواهد شد تا قند در دل دیگران آب شود! تا به‌ حال فردی را دیده‌ ایم که نه ظاهر جذابی دارد و نه اخلاق منحصربه‌ فردی، اما کشش خاصی دارد که همه را شیفته‌ ی خود میکند؟ خب! ما در اینجا راز افراد جذاب را برای‌ شما فاش می‌ کنیم. ما هم می‌ توانیم یاد بگیریم که این کارها را انجام دهیم و به همان اندازه، دیگران را به خود جذب کنیم.

 • سید حسین سعادتمند
 • يكشنبه ۵ آذر ۹۶

۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بنیانگذار اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام,بنیانگذار اینستاگرام,راز موفقیت کارآفرینان

ده راز موفقیت کارآفرینان از زبان موسس اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام که ابتدا در سال 2010 پیاده سازی و راه‌ اندازی گردید، 2 سال بعد به قیمت 1 میلیارد دلار آن هم فقط با 13 کارمند توسط فیس‌ بوک خریداری شد، این اپلیکیشن مسیر فوق‌ العاده‌ ای را به سوی تبدیل شدن به یک سوپراستار در شبکه‌ های اجتماعی دنبال کرده است. کوین سیستروم ، موسس و مدیر عامل اینستاگرام هم اکنون یک میلیاردر است.

 • سید حسین سعادتمند
 • يكشنبه ۵ آذر ۹۶

۱۰ راز موفقیت در کسب‌ و‌ کار از نظر ایلان ماسک

انسان موفق,ایلان ماسک,حرکت به سوی موفقیت

۱۰ رمز موفقیت در کسب‌ و‌ کار از دیدگاه ایلان ماسک

ایلان ریو ماسک نمونه‌ ی به تمام معنای یک انسان موفق است. ماسک در 3 حوزه‌ ی مهندسی، اختراع و سرمایه‌ گذاری از جمله‌ ی مجرب‌ ترین‌ ها شناخته میشود. وی فقط دو روز پس از آغاز به تحصیل در دوره‌ ی دکترای فیزیک کاربردی در دانشگاه اِستَنفورد، از ادامه‌ ی تحصیل صرف‌ نظر نموده تا در زمینه‌ ی اینترنت، انرژی‌ های تجدید پذیر و هوا فضا به یک کارآفرین برجسته تبدیل شود.

 • سید حسین سعادتمند
 • يكشنبه ۵ آذر ۹۶
وبلاگ اسرار زندگی قرار شما را به یک سفر دور و دراز در اعماق ذهن و قدرت درونی شما ببرد. قراره قدرت پنهان انسانی را برای شما آشکار سازد.
ما را دنبال کنید.
پیوندها